Vyhledat Odemknout
ÚvodSvatební inspiraceSvatební agentury aneb největš...
 

Svatební agentury aneb největší seznam nejlepších

Hotel Imperial
Text: Petr Kollman & Karin Hanzlíková Foto: Petr Kollman
 

Svatební agentura je služba, která nám dokáže naplánovat naši svatbu na klíč od A do Z. Svatební agentury tvoří profesionálové, kteří mají již stovky svateb za sebou a na jejichž služby se můžeme v klidu spolehnout. Tady jsou!

 
Svatební agentury aneb největší seznam nejlepších
 
 

Jelikož v ČR vznikne každoročně přes 100 nových svatebních koordinátorek a agentur a člověk oboru neznalý se může nechat snadno ošálit webovou prezentací, rozhodli jsme se vám představit největší výběr svatebních agentur, které mají dlouholeté zkušenosti a kvalitou jsou na nejvyšší úrovni. Nemusíte se tedy bát tyto svatební agentury v klidu oslovit...

Svatební agentury jsou důležitým a příjemnmým pomocníkem, tak se s námi pojďte podívat na výběr těch nejlepších! 

1. PragueWeddings 

PragueWeddings je nejstarší svatební agenturou v České republice. Již 25 let ji vede zkušený Martin Dobeš. PragueWeddings se specializuje na zahraniční a smíšené svatby v Praze a na svém kontě jich má více než 1500! PragueWeddings pořádá největší podzimní svatební veletrh SVATEBNÍ EXPO, kurzy pro svatební koordinátory a současně provozuje svatební portály: Svatby.cz, Mistonasvatbu.cz a mnoho dalších, které pomáhají budoucím nevěstám při výběrech a tipech na svatební den. Martin Dobeš se ve svém volném čase věnuje své rodině, rád běhá, je milovníkem dobrého jídla a vína. 

2. WhiteAgency 

White Agency se zaměřuje především na organizaci svateb a eventů od roku 2005. White Agency založila Petra Gatek a se spolumajitelkou Evou Keilwerth si zakládají na osobním přístupu ke každé nevěstě. Všechny svatby mají svůj osobitý styl, smysl pro detail a odráží v nich vkus každého klienta. White Agency je členem Little Black Book, nejznámějšího svatebního blogu plného inspirace Style Me Pretty. Svatební agentura White Agency má sídlo v Praze a Londýně a působí jak na českém, tak i zahraničním trhu. Ve White agency rádi cestují, ochutnávají nová jídla a sledují novinky nejen v oblasti svateb a eventů. Neustále hledají nové lokace, inspirují se a prověřují nové partnery/dodavatele na vaši svatbu. Pravidelně navštěvují světové konference svatebních agentur a mezinárodní svatební veletrhy. Jsou řádně zapsanou společností a mají zákonná pojištění odpovědnosti k pořádání akcí. 

3. ExclusiveWeddingsinPrague 

Exclusive Weddings in Prague se specializuje na luxusní svatby zaměřené především na zahraniční a smíšené páry. Majitelka Ing. Andrea Hanušová Hamanová má za sebou více než 500 svateb a zaměřuje se především na jedinečnost každé svatby. Důležitá je zde elegance, krása a luxus. Zaměřují se na svatby v Praze, České republice, ale i v zahraničí. V Exclusive Weddings in Prague jsou hrdí na svoji mezinárodní pověst, mají tu čest spolupracovat s předními českými, ale i zahraničními dodavateli, kteří sdílejí jejich vášeň pro vysoký standard služeb a důraz na detail a dokonalost. Spolupracují např. s takovými hotely, jako jsou Four Seasons Prague,  Mandarin Oriental Prague,  Augustine a Luxury Collection Hotel a dalšími exkluzivními svatebními místy v Praze. Exclusive Weddings in Prague jsou hrdým členem Little Black Book na Style Me Pretty a jsou jedinou certifikovanou svatební společností Českého systému jakosti, Evropského fondu pro regionální rozvoj. Andrea začala svou kariéru v plánování kongresových akcí před více než patnácti lety. V současné době Andrea a její úžasný tým jsou nejlépe známé pro své kreativní nápady, perfekcionismus a smysl pro detail. Bez ohledu na počet hostů jsou svatby elegantní, individuální a nezapomenutelnou událostí. Sama majitelka mluví anglicky, německy a částečně italsky. Ve svém volném čase se věnuje především rodině, ráda běhá, věnuje se vodním sportům a inspiruje se ve svatebních magazínech.

4. Creative Weddings 

Creative Weddings je svatební agentura sympatické Jany Kalhousové, která se svým týmem mladých kreativních spolupracovníků jméno agentury energicky naplňuje. Svatby jsou pro ně zároveň i koníčkem, stále vymýšlejí nové nápady a zlepšení, točí vlastní videa a navrhují barevné a stylové koncepty. Zaměřují se na svatby v Praze a ve středních Čechách. Často jsou jejich klienty dvojjazyčné páry. V rámci přípravy svatby vám vypracují individuální plán a návrhy realizací a vaši svatbu doplní vždy něčím navíc, ať je to nápad s celkovým tématem svatby, svatebními novinami, dárky pro děti, individuálním designem jmenovek a svatebního menu, drobnými upomínkovými předměty pro svatebčany nebo kornoutů s okvěními lístky. Myslí na všechno a umí nabídnou servis od návrhů a realizace tzv. save the date (před-oznámení) až po náhradní taneční obuv pro unavené nohy. Creative Weddings má na svém kontě mnoho svateb, mimo jiné i svatbu Agáty Hanychové s Jakubem Prachařem.

5. Wedding Design 

Wedding Design je svatební agentura se sídlem v Pardubicích a majitelkou je skvělá Markéta Fryčová, která říká, že nemá ráda zaběhnutá klišé. Miluje osobitost a nikdy od ní neuslyšíte, že jsou zvyklí dělat něco podle zaběhnutých kolejí, když vy to zrovna chcete jinak! Samozřejmě používají kroky nutné k precizní organizaci, mají naučené sledování každého detailu, píší harmonogramy svatebních dnů, ale nepracují podle šablon. Tak jako každá nevěsta, tak i ženich a jejich rodiny jsou jiné a člověk, který vyrostl v přírodě se nikdy nebude cítit dobře v zámeckém prostředí, kde mu budou servírovat jídlo na stříbře a za zády hrát smyčcový kvartet. Takový člověk ocení nádherně osvětlenou stodolu, pochutná si na šťavnaté grilované kýtě a zapije ji u dřevěného stolu skvělým pivem. Weddin Design říká, že bere každou svatbu jako výzvu, kdy pozná svého klienta a pomůže mu vynaložit jeho peníze tam, kde to má pro něj ten správný význam. Heslo Wedding Design je: „Jsme tu proto, abychom byli o krok napřed….“ Markléta Fryčová vydala i svou vlastní publikaci "SVATBA", která vám napoví, jak organizaci svatby zvládnout s elegancí a úsměvem na rtech! Otevřela zakázkový svatební ateliér Femme Fatale, kde Vám ušijí svatební šaty z kvalitních materiálů a látek přímo na míru a je pravidelnou pořadatelkou módních přehlídek na největším svatebním veletrhu v hotelu Diplomat Prague. 

6. Adam & Eva Wedding Services

Již v roce 2005 vznikla svatební agentura Adam & Eva, která poskytuje špičkové služby v oblasti svatebního plánování a všem, co k tomu patří. Mezi největší reference svatební agentury Adam & Eva je plánování a příprava několikadenní královské svatby, ale zkušenosti mají i se zajištěním hostiny pro Vládu ČR, či Kancelář prezidenta republiky. Poskytují i tzv. Wedding Coaching, což je zajímavá služba pro ty, kteří si svou svatbu chtějí naplánovat sami, bude jim totiž k dispozici Wedding Coach, který jim poradí a pomůže léty ověřenými radami a zkušenostmi. 

7. Báječná Svatba 

Svatební agentura Báječná svatba vznikla v roce 2006 a zorganizovala více než 250 svateb. Agenturu založila Světlana Uldrichová, která v roce 2006 úspěšně absolvovala zahraniční školení a získala certifikát pro profesionální svatební koordinátory. Následně začala budovat svatební agenturu Báječná svatba, která dnes patří k předním společnostem ve svatebním oboru. Báječná svatba pořádá svatby jak pro domácí, tak i zahraniční klientelu. Specializuje se na originální svatební design, kdy je kladen maximální důraz na detail, eleganci a propojení všech prvků svatby. Pro každou svatbu je navržen jedinečný design, s ohledem na vkus a finanční možnosti klienta. Agentura spolupracuje s nejlepšími dodavateli v oboru, neustále rozvíjí nové nápady a trendy. Světlana hovoří anglicky a španělsky, zajímá se o svatební trendy, gastronomii, módu, interiérový design.

8. Svatební agentka 

​Svatební agentka se sloganem „Vaše pravá ruka, když máte na levé prstýnek,“ je agentura založená na Moravě Mgr. Janou Kubáčovou. Působí po celé ČR, pobočku má i v Praze a na kontě už stovky českých i zahraničních párů. Jejich cílem je zorganizovat každou svatbu tak, jako by to byla jejich vlastní. A dle reakcí klientů se jim to také daří. Jejich „zážitkové svatby“ mají úspěch a zaručí, že z vaší svatby budou hosté odjíždět s nadšením a maminky s nově nabytou důvěrou v práci svatebních koordinátorů. Udělají zkrátka vše, co vám na očích uvidí. Od poradenství až po svatbu na klíč!

 

 
 

E-nabídka