Vyhledat Odemknout
ÚvodSvatební inspiraceRozlučka se svobodou - Pánská ...
 

Rozlučka se svobodou - Pánská jízda a našich 6 TIPŮ

Hotel Imperial
Text: Lucie Holásková Foto: MGmagazine.cz
 

Pokud jste muž zralý na sňatek, nejspíš vás neláká striptýz a night cluby. Oslavit rozloučení se svobodou lze ale i jinak - ryze v pánském stylu!

 
Rozlučka se svobodou - Pánská jízda a našich 6 TIPŮ
 
 

Jak se loučí muži?

Sesbírejte pánské osazenstvo a pojďme na to. V první řadě popřemýšlejte nad různorodými povahami vašich hostů a podle toho se snažte najít kompromis tak, aby se každý pobavil.

Naše tipy

1. Jízda na motokárách

Adrenalin z rychlé jízdy, to láká téměř každého muže. Se svými přáteli si tedy můžete ,,vyjet".

2. Fotbalové utkání 

Jste-li vy a vaši přátelé fotbalovými fandy, kupte lístky na váš oblíbený tým a jeďte na zápas. Ve sportovní tématice můžeme zůstat a naše doporučení zní - uspořádejte přátelské utkání mezi přáteli, spolu s pivem a nějakou tou klobáskou k zakousnutí. 

3. Degustace 

Je všeobecně známo, že muži jsou milovníci a labužníci, ať už jde o jídlo, či pití. Vypravte se, se svojí rozlučkovou skupinkou, někam za degustací (dají se i objednat). Ochutnávat můžete klobásy, sýry, pivo, víno, slivovici (na tu pozor) a další pochutiny. 

4. Bojové hry

Svou rozlučku můžete strávit také hraním si. Paintball, laser game, zápasnické utkání - co vás jen zláká. Nezapomínejte na přátelskou atmosféru a že jde jen o hru - tak, aby nikdo nepřišel k úrazu. 

5. Jeden den kapitánem 

Také pronájem menší loďky a plavba na ní, spolu s dobrým pitím, jídlem a hudbou, bude nezapomenutelný zážitek. Doporučujeme pronajmout loďkou i s kapitánem tak, aby jste se mohli bavit, popíjet a nestát jen u kormidla. Vyzkoušet si ale kormidlování určitě můžete. 

6. Místní zábava

Nemusíte se vydávat ,,za humna“ proto, aby jste se pobavili. Pánové se také rádi loučí tím, že obcházejí své oblíbené, místní hospody a bary. To může být velká, ale náročná zábava. Dejte si také pozor na nevyřešené spory s někým z místních, na koho v nějaké z hospod můžete narazit. Hádat se v opilosti a kazit si svou pánskou jízdu, nestojí za to!

Užijte si svoji pánskou jízdu a večer se můžete připojit k dámám, nebo zajít do oblíbené hospůdky. 

 
 

E-nabídka