Vyhledat Odemknout
ÚvodInzerce
 

Inzerce

Hotel Imperial
 

Webový portál Marriage Guide

Náš 4. nejnavštěvovanější svatební webový portál v ČR Vám exkluzivně nabízí veliké spektrum možností, jak zviditelnit Vás, Vaši firmu, nebo Vaše zboží, a to ve formě příjemné a užitečné reklamy. Správně nasměrovaná reklama nebývá vnímána jako rušivá, nýbrž jako užitečná. Snažíme se našim čtenářům cílenou reklamou ukázat nové trendy a směry k jedinečné svatbě. Pojďte do toho s námi, staňte se naším partnerem a dejte našim čtenářům ty informace, které potřebují. 

Bannerová reklama

Tento druh reklamy je grafické zpracování Vašeho loga a jiné grafiky Vaší činnosti tak, aby co nejlépe upoutala uživatele. Banner má v sobě odkaz, který při kliknutí přesměruje uživatele přímo na Vaše webové stránky. V ceně je zpracování, nebo grafická úprava Vašeho reklamního banneru. Naše bannerové reklamy dosahují CTR 0,9 - 1,5. 

PR články

Takové články jsou Vám vytvořené na míru, vychází spolu s ostatními články, ale mají tu výhodu, že jsou nadřazené a jedná se o reklamu, která přímo informuje a odkazuje na Vaši firmu, zboží či ostatní služby. Poskytují také možnost kreativně a hravě popsat, proč by zákazník měl využít právě Váši firmu. Vytvoříme Vám dle přání kvalitní PR text, fotografie a prezentační video od profesionalů.

Adresář firem

Je klasický katalog firem (vaše samostatná podstránka), kde si můžete vytvořit Váš osobní zápis tak, aby Vás každý uživatel, který Vás cíleně hledá, mohl snadno nalézt a kontaktovat. Součástí profilu v adresáři firem je umístění kontaktních údajů, fotografie, loga, popisu společnosti, videa, případně nabídky produktů do našeho e-shopu. Ceny jsou uvedené za celkové období 12 měsíců. V případě zájmu o inzerci na našem webovém portálu kontaktujte naše reklamní oddělení reklama@mgmagazine.cz

Tištěný magazín Marriage Guide

Inzerujte v luxusním česko-anglickém svatebním magazínu Marriage Guide a dodejte Vaší reklamě ten správný lesk. Náš časopis Vás a Vaší firmu zviditelní ve velkém spektru nových zákazníků. Kromě klasického tištěného magazínu budete viditelní i v online podobě skrz online platformu issuu, který se těší čím dál tím větší návštěvnosti a oblíbenosti. Neváhejte a staňte se jedním z mnoha spokojených zákázníků svatebního magazínu Marriage Guide s roční čteností 15.000+

Inzertní plochy v tištěném magazínu Marriage Guide

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní zástupce. Rádi Vám vytvoříme individualní cenovovou nabídku pro Vaši inzerci na míru.
tel.: +420 773 121 007, e-mail: reklama@mgmagazine.cz